Ellin Spalvos

Su mumis atskleiskite spalvų ir atspalvių pasaulį

Natūralus medis pats iš savęs turi savo išskirtinumą.Tačiau kai kurių medžiagų pagalba galime atskleisti dar įvairesnių spalvų variacijų. Mediniai baldai gali būti aliejuojami, beicuojami, vaškuojami, lakuojami, dažomi ir kita. Tokiomis padengimo galimybėmis negali prilygti niekas.

alt

Dizaineris individualia padės parinkti jums tinkamiausią medienos padengimo būdą. Jūs pageidaujate daugiau natūralumo, prašome jūsų pasirinkimui vaškas ar aliejus. Norite paryškintų medžio rieves ir suteikti atspalvių, jūsų pasirinkimui beicai. O jeigu ieškote kažko sendinto klasikinio tai gal jums tiktu patina padengtas paviršius. Taip pat siūlome ir visa spalvų palete pagal RAL, o jeigu turite savo spalvą tai parodykite mums, su malonumu rasime geriausias spalvų ir raštų kombinacijas.

Ellin specialistai visada ieško įdomių, kokybiškų paviršių padengimo medžiagų. Mes žinome , kurios medžiagos suteikia didesnį atsparumą ar lengvesnę priežiūrą.

 

{morfeo 13}

 

Užsisakykite baldus pas ellin  ir atrasime gražiausias spalvas kartu.

Nemokama baldų dizainerio konsultacija Sužinok mūsų baldų pasiūlymo kainą Rekomenduok draugui

 

Interjero idėjos

Patarimai

Baldų galerija

Jūsų atsiliepimai

Aplankėme daug parduotuvių ir salonų bet taip ir neradome patinkančio baldo ir už gerą kainą. Draugė pasiūlė, apsilankyti pas ellin, likome patenkinti dizainerio pasiūlymų, ir gera kaina, dabar žinome kaip sutaupyti laiko.

 

Miglė

DMC Firewall is developed by Dean Marshall Consultancy Ltd