Kaip skaičiuojame virtuvės baldų kainą?

Žinome, kad virtuvės baldų kaina yra labai svarbus aspektas užsisakant baldus. Mes vadovaujamės geros kainos principais kurie yra neatsiejami nuo kokybės ir dizaino. Mes projektuojame ir gaminame nestandartinius virtuvės baldus todėl kainos yra individualios. Bendrais bruožais apibūdinsime virtuvės baldų kainos sudėtines dalis.

Virtuvės baldų kainos sudėtinės dalys yra :

 • Virtuvės baldų projektavimas
 • Virtuvės korpusas
 • Virtuvės fasadai, durelės
 • Virtuvės furnitūra
 • Virtuvės stalviršis
 • Virtuvės priedai

\"(Virtuvės

Profesionalus projekto parengimas.

Tai norų ir galimybių išsiaiškinimas, projektų derinimas, eskizai, projektiniai ir konstrukciniai brėžiniai. Šis kainos etapas yra pradinis tik nuo projekto prasideda visos sudėtinės dalys. Šioje vietoje yra apsprendžiama, kokius medžiagų derinius pasirinkti ir kiek kainuos virtuvės baldai. 

Pagal mus šis etapas yra pigiausias tačiau pats svarbiausias. Virtuvės baldų kaina priklauso nuo virtuvės išplanavimo ir pritaikytų sprendimų. Reikia nemažai laiko ir įgūdžių suprojektuoti tai ko klientas nori, ką galima padaryti jo virtuvės erdvėje, ir dar sutilpti į numatytą biudžetą. 

\"\" \"\"

Virtuvės baldų korpusas

Mėgstantiems natūralumą ir gerą mikroklimatą virtuvės baldų korpusą siūlome daryti iš natūralios pušies. Žinomai tai yra beveik brangiausias ir ekologiškiausias virtuvės baldų korpusas. Dažniausiai klientai virtuvės korpusą pasirenka iš kokybiškų laminuotų drožlių plokščių kurios yra derinamos su visa interjero spalvine palete Jų kaina prasideda nuo 35 Lt/m2 plius atliektų koeficientas ir kiti. Paskutinis ir pigiausias tai laminuotų drožlių plokštė baltos spalvos, o dar atpiginti jas galima gaminant iš plonesnės plokštės.

\"baldu-kainos

Virtuvės fasadai tai virtuvės veidas

Fasadų pasirinkimas yra labai platus. Pradedant natūralaus medžio filinginiais fasadais kurių kaina priklauso nuo medžio rūšies. 

Norintiems ilgalaikio ir atsparaus virtuvės fasado gali rinkti ąžuolo fasadus, šis fasadas pasižymi ilgaamžiškumu, tačiau jų kainą yra viena brangiausių. Toliau pagal medinius fasadus atsižvelgiant į kainą ir ilgaamžiškumą rikiuojasi uosio fasadai. Jie yra apie 20 procentų pigesni negu ąžuolo durelės. 

Kiti medžiai alksnis, pušis, beržas, jie pigesni už uosį vidutiniškai apie 20 procentų. Renkantis medines virtuvės dureles reikia atkreipti dėmesį, kad jos būtų dengiamos kokybiškais beicais, lakais, dažais. Taupyti šioje vietoje nepatartina, tai vienas iš ilgaamžiškumo faktorių. 

Medinius virtuvės fasadus po kažkurio laiko bus galima atnaujinti juos perdažant. Visada paklauskite ką nors įdomesnio, ką nors naujo. Natūralus medis suteikia ilgaamžiškumo ir geresnį mikroklimatą. Toliau pagal kainą rikiuojasi dažyti medžio drožlių plokščių fasadai (MDF). Jie būna įvairių spalvų ir įvairių matiškumų nuo to priklauso ir jų kainos. Ir paskutiniai populiariausi tai laminuotų drožlių plokščių fasadai. Šie fasadai turi ne tik platų spalvų bet ir tekstūrų pasirinkimą. Jų kaina prasideda nuo 20 lt/m2 ir gali siekti net 100 lt/m2 plokštės kaina plius apdirbimas ir t.t.. Tam, kad spalvos nesikandžiotu paskaitykite mūsų patarimus ir susisiekite su dizaineriu

Virtuvės stalviršis tai pagrindinė darbo vieta.

Todėl čia reikią apgalvotai rinktis. Brangiausias stalviršių pozicijas užima natūralaus akmens ir lieto akmens stalviršiai. Šių natūralaus akmens kaina skaičiuojama taip žaliava plius apdirbimas plius montavimas.Tikro akmens stalviršio kaina yra nuo 700-1200 litų/m‘. Čia reikia atkreipti dėmėsi, kad tai turi atlikti tik tikri profesionalai nes priešingu atvejų patirsite nuostolį. Šie stalviršiai  pasižymi praktiškumu, ilgalaikiškumu, prabangumu ir aukščiausia kaina. Lieto akmens stalviršiai kainuoja nuo 800-2000 lt/m‘ priklausomai nuo storio nuo kitų pasirinkimų. Jie pasižymi higieniškomis savybėmis ir galimybe stalviršį turėti be jokių sujungimų

\"\"

Toliau pagal kainą rikiuojasi mediniai stalviršiai. Jie populiarūs tarp žmonių kurie ieško natūralumo, šiltumo, ilgalaikiškumo ir subtilios prabangos. Medinio stalviršio kaina priklauso nuo pasirinktos medienos rūšies norimo stalviršio storio, jos apdirbimo ir apdailos ir montavimo. Tai geriausias pasirinkimas tarp pigiausių ir brangiausių stalviršių. Mes galime pasiūlyti ir truputi pigesnius medinius stalviršius kurie bus suklijuoti iš lamelių kitaip vadinant dygiuotas stalviršis, tinkamai parinkus apdailą jis atskleidžia savo kuklų išskirtinumą.

Medinių stalviršių privalumas tas kad jų:

 • Ilgaamžiškas dėl paprasto atnaujinimo
 • Natūrali medžiaga pigiausia tarp kitų stalviršio rūšių
 • Stalviršio pažeidimai lengvai tvarkomi
 • Paltus spalvų tonų pasirinkimas
 • Geras pasirinkimas alergiškai jautriems namams
 • Kai kurios medžio rūšys turi atsparumą grybeliams.

Užsakant pas mus virtuvės baldus medinis virtuvės stalviršis bus pigiau negu pirktumėte atskirai. Norite sužinoti daugiau apie stalviršius skaitykite čia.  Pigiausias ir dažniausiai naudojamas HPL stalviršis kuris taip pat yra praktiškas ir turi labai platų spalvų ir raštų pasirinkimą. Jų pirkimo kaina nuo 70 lt/m‘ iki 130 lt/m‘. Šie stalviršiai gali mažiau tikti alergiškai jautriems žmonėms. Šie stalviršiai gali tarnauti ilgiau jei juos tinkamai sumontuos.profesionalūs montuotojai. Šio stalviršio jungiamosios vietos, po kriauklėmis turi būti užsandarintos specialiais hermetikais dėl drėgmės pralaidumo.

 \"\"

Modernaus stiliaus virtuvės baldai tai modernaus gyvenimo stilius

Baldinė furnitūra

Čia aptarsime baldų mechanines dalis. ištraukimo sistemas, pakėlimo mechanizmai, lankstų sistemos. Mes naudojame vienus geriausių tai yra firmos blum. Kurie suteikia 10 metų garantiją tai reiškia 10 baldų naudojimo metais jei sugedo šios firmos furnitūra jūs kreipiatės į mus arba tiesiai į blum firmą ir gaunate naują į vietą nemokamai. Tik gerų santykių dėka mes galime pasiūlyti palankias kainas lyginant su kitais gamintojais ir pardavėjais. Gera furnitūra tai ne tik tyliai užsidarantys ir ilgai tarnaujantys stalčiai, tyliai ir švelniai užsidarančios virtuvės durelės. Tai dar daugiau galimybių praktiškai, patogiai ir stilingai virtuvei. Todėl labai svarbu, kad profesionalas tiksliai ir tinkamai sudėtų visus taškus ant i. Nuo projekto tikslų priklauso ir furnitūros kiekis, o tai įtakoja virtuvės baldų kainą. Furnitūros kaina gali būti iki 30 procentų baldų kainos. Čia dar nepaminėjome virtuvės priedų kaip pvz virtuvės ūkinės spintos ir kitų svarbių detalių.

\"\"

Priedai. Dekoro elementai kiti papuošimai.

Tai visi kiti projektų užbaigimo dekoro elementai. Dažniausiai jie derinami prie  pasirinkto stiliaus. Todėl kas tinka provanso stiliaus virtuvei nebūtinai tiks modernios klasikos virtuvės baldų projektui. Klasikiniai baldai gali būti dekoruojami, medinėmis dekoratyvinėmis juostelėmis, piliastrais, karnizais, apvadais.

Kitas svarbus elementas tai rankenėlės kurios gali baldui suteikti trūkstamo subtilumo arba jį sugadinti. Kartais kai kur galime ir nenaudoti rankenėlių tai yra durelės atsidaro nuo paspaudimo. Rankenėles parenkamos pagal virtuvės baldų stilių. Baldus gali papuošti retro stiliaus rankenėlės kitiems tinka kažkas modernaus. Tokių elementų kainos prasideda nuo 5 litų ir gali kainuoti net keletą šimtų už vienetą. 

Taip pat reikia nepamiršti ir papildomo virtuvės darbo zonų apšvietimo. (LED, halogenai, fluoresencinės)

Mums svarbu kad projektas būtų geras dizaino, kainos ir kokybės aspektais, tai galima pasiekti nebūtinai su brangiomis medžiagomis. Klaidinga manyti kad visi moką dirbti su geromis medžiagomis. 

Tokios yra sudėtinės pagrindinės kainų dalys. Tačiau visada reikia žiūrėti į kiekvieną projektą individualiai. Atskiras virtuvės baldų projektas yra individualus savo sprendimais ir medžiagų kombinacija tai atitinkamai įtakoja galutinę kainą. Todėl rekomenduojame iškarto dirbti su profesionalais. Tik dizaineris pasiūlys kur ir kaip galima sutaupyti. 

Geri profesionalai tinkamai patars, kokias medžiagas, spalvas ir sprendimus panaudoti pagal jūsų biudžetą.

Kartais pagal medžiagų išklotine didesnis projektas kainuoja procentiškai pigiau ir atvirkščiai maža virtuvėlė gali kainuoti procentiškai brangiau. Todėl dirbant su medžiu reikia gerai pasiskaičiuoti, susiplanuoti kaip geriau medžiagas panaudoti, kad atliekų būtų kuo mažiau, domėtis naujomis tendencijomis ir rasti gerų pasiūlymų.

Ne visi gali dirbti su medžiu, medinių baldų gamyba reikalauja aukštesnės kokybės stalių ir meistrų, kvalifikuotų virtuvės baldų montuotojų.

Atkreipkite dėmesį į nepagrįstai pigius baldus arba į tokius kurie viską gali. Yra įmonių kurios gamyboje pagrindinis akcentas žema kaina, kokybės ir medžiagų sąskaita. Mes manome neverta rizikuoti geromis medžiagomis.

Be šių paminėtų sudėtinių dalių turėkite galvoje kad jums reikės įsigyti:

 • Buitinę techniką (šaldytuvą, kaitlentę, orkaitę, indaplovę, gartraukį)
 • Plautuvę ir maišytuvą

Taigi tai išeina nemaža investicija. Perkant pas mus jūs galėsite pasinaudoti buitinės technikos ir plautuvių sandėlio kainomis. Tai kainos kurios yra tiesiai iš sandėlio ir su galiojančiomis garantijomis. 

O jei pritrūksite dalį lėšų jūsų svajonių baldams ar prietaisams galėsite pasinaudoti lizingo paslaugomis itin palankiomis sąlygomis.

Dabar galite sužinoti mūsų virtuvės baldų kainą.

Gaukite ellin virtuvės baldų pasiūlymą,  o jei turite projektą, bet dar dvejojate pasitikrinkite kaina pas mus. Tiksliai užpildykite ir gausite tiksliausią atsakymą.

Todėl labai svarbu atrasti tą detalių visumą kuri tiktu pagal stilių, pagal kainą ar pagal kitus tik jums būdingus poreikius tam reikia skirti laiko. Mes jo turime Jums.

Apsilankykite mūsų salone arba susisiekite su mumis ir mes susitarsime kuo mes galime būti jums naudingi.

Nemokama baldų dizainerio konsultacija Sužinok mūsų baldų pasiūlymo kainą Rekomenduok draugui

 

Interjero idėjos

Patarimai

Baldų galerija

Jūsų atsiliepimai

Aplankėme daug parduotuvių ir salonų bet taip ir neradome patinkančio baldo ir už gerą kainą. Draugė pasiūlė, apsilankyti pas ellin, likome patenkinti dizainerio pasiūlymų, ir gera kaina, dabar žinome kaip sutaupyti laiko.

 

Miglė

Our website is protected by DMC Firewall!