Mediniai baldai visiems pasiilgusiems natūralumo

Pastaraisiais metais daugelyje gyvenimo sričių atsigręžiamą į ekologiją, natūralius produktas. Tiek rinkdamiesi maistą atkreipiame dėmesį į produktus be konservantų ar net pradedame auginti savus pomidorus ant palangės. Tiek rinkdamiesi aprangą atkreipiame dėmesį į natūralius pluoštus. Vėl mastoma, jog geriau turėti vieną gerą daiktą, nei daug šlamšto. Tokios pat tendencijos neaplenkia ir interjero bei baldų dizaino.

2013 metų interjero ir baldų dizaino parodose akcentuojamas sugrįžimas į gamtą. Renkantis baldus ir aksesuarus siūloma pasikliauti vienu iš svarbiausių pojūčių – lytėjimu. Tai būdas pažinti aplinką, susilieti su ja. Tad ir medžiagos esančios mūsų namuose turėtų būti malonios, jaukios bei šiltos.

Paklausinėjus žmonių kokia medžiaga, baldai ar aksesuarai namams suteikia daugiausia šilumos ir jaukumo, dažnas atsako - medis. Mediniai baldai yra tikra atgaiva nuo modernizmo, šaltų atspalvių ir šalto metalo konstrukcijų pavargusioms sieloms. Gerai apsižvalgius, jaukiuose namuose pamatysime ne vieną medinį baldą kuris teikia savitą džiaugsmą. Iš tiesų dažnai nė patys nesuvokiame, kiek daug medinių baldų yra mūsų aplinkoje – pietaujame prie medinio stalo, dirbame prie medinio darbo stalo, knygos sudėtos nudažytoje medinėje lentynoje, lova taip pat medinė...Netgi vonia, kuri atrodo yra keramikos ir plytelių karalystė, pamažu leidžiasi užkariaujama medinių paviršių – medinių spintelių, ąžuolinių lentynėlių, medinių veidrodžio rėmų.

\"mediniai-baldai-3\"Nesvarbu, koks namų interjero stilius  – skandinaviškas, provanco, klasikinis ar retro – medis derės visur. Tai lemia unikali medžio savybė. Kadangi tinkamose rankose mediena lengvai apdirbama ir pasižymi tvirtumu ir ilgaamžiškumu, natūralus medis lengvai tinka prie įvairų interjero stilių. Interjerą galime pagyvinti medžio dekorais, uosio ar ąžuolo panelėmis ar kitomis medinėmis detalėmis kurios labai gerai tiks prie stiklo, metalo. Medžio masyvo detalės interjerui suteiks šilumos ir prabangaus subtilumo.

Medis – tai ekologiškas motinos gamtos produktas, iš kurio suprojektuoti ir pagaminti baldai įsilieja tiek į prancūziško stiliaus svetainę, tiek nuostabiai papildo metalu alsuojantį lofto interjerą.

Medis unikalus ir savo spalvine gama. Interjere medis gali būti ir nedažomas net nealyvuojamas.

\r\n

Kartais tam tikrose vietose tinka net ir neapdirbtos medinės lentos kurios suteikia kitokią medžio išraišką. Reikia nebijoti eksperimentuoti tik taip rasite savo išskirtinumą.

Netgi nedažant mediena yra nuo šviesios iki tamsios priklausomai nuo klimato kuriame augo medis(pvz. vidutinių platumų klimate augusi mediena yra šviesesnė), nuo amžiaus (kuo senesnis medis, tuo mediena tamsesnė), nuo medžio tipo (raudonmedis tamsesnis už buką). Norint paryškinti, pakeisti medžio atspalvį galima beicuoti, aliejuoti, sendinti, aliejuoti ar žinoma dažyti, taip išgaunant norimą medienos spalvą, raštą medžio gyli. Tai tik dar vienas įrodymas kokia mediena yra universali ir kaip mediniai baldai gali būti lengvai pritaikyti prie jau sukurto namų interjero taip padėdami sukurti jaukią namų aurą.

Papasakokite savo idėjas dizaineriui dirbančiam su natūraliu medžiu ir jis patars kokius baldus ar interjero detales jums pasigaminti pagal individualius norus.

Nemokama baldų dizainerio konsultacija Sužinok mūsų baldų pasiūlymo kainą Rekomenduok draugui

 

Interjero idėjos

Patarimai

Baldų galerija

Jūsų atsiliepimai

Aplankėme daug parduotuvių ir salonų bet taip ir neradome patinkančio baldo ir už gerą kainą. Draugė pasiūlė, apsilankyti pas ellin, likome patenkinti dizainerio pasiūlymų, ir gera kaina, dabar žinome kaip sutaupyti laiko.

 

Miglė

Our website is protected by DMC Firewall!