Mediniai baldai lofte stiliaus klaida ar būtinybė

Mūsų namai – mūsų tvirtovė. Čia mes ilsimės, pabėgame nuo gatvės šurmulio, slepiamės nuo aplinkinių, kai norime pabūti vieni. Todėl namų interjerui skiriamas itin didelis dėmesys. Juk niekas nenori gyventi namuose, kurie nėra mieli širdžiai.Dažniausiai namų stilius priklauso nuo mūsų asmenybės, skonio, gyvenimo būdo ir kitų faktorių. Vieni renkasi jaukų prancūzišką interjerą, kiti minimalistinį, modernų dizainą. Tačiau kas būtų jei šiuos du, iš pirmo žvilgsnio, visiškai skirtingus interjerus sujungsime į vieną? Kičas?

Bet apie viską nuo pradžių. Loftas – pramoninės paskirties pastatas, pritaikytas gyventi. Daugeliui iš mūsų loftas asocijuojasi su novatorišku ir moderniu būstu, kuriame gyvena bohemiškos prigimties žmonės. Iš tiesų, jame trūks mielų interjero detalių ar pliušinių pagalvėlių. Modernūs baldai, stiklas, plienas ar nešlifuotos plytos – pagrindiniai lofto interjero kertiniai akmenys. Tuo tarpu, mediniai baldai – šilto ir jaukaus interjero atributai, kurie plačiai naudojami kiekvieno iš mūsų namuose.

Kartais galime išgirsti nuomonę, kad modernūs lofto baldai – tai Niujorko Wallstreet‘o maklerio namų interjero puošmena, o mediniais baldais gali pasigirti Stepfordo gyventojai, turintys gražias baltas tvoreles ir išpuoselėtą veją. Tačiau šiuolaikiniame pasaulyje negalima nuvertinti natūralaus medžio ir jaukumo, kuriais spinduliuoja būtent mediniai baldai.

Dauguma žmonių yra įsitikinę, kad moderniame lofto interjere viskas turi būti vientisai giežta, šalta ir minimalistiška. Tačiau tai toli nuo tiesos, vis dėlto loftas ne visiems dailės galerija ar operacinė, kuriame turi būti visiškai sterilu. Tai jūsų namai, todėl taisyklingų formų, tiesių linijų mediniai baldai medinės lentynos, ar medinės pertvarinės lentynos su dekoro akcentais suteiks būstui vaizdingumo, neužgoždami jo modernios prigimties. Pavyzdžiui, aukštas lofto sienas galite dekoruoti medinėmis lentynomis, taip ne tik išnaudosite visą erdvę, bet ir suteiksite savo būstui šiltumo ir išskirtinumo. Virtuvėje puikiai tiks natūralaus medžio aliejuotas uosio stalviršis pabrėžiantys uosio tekstūrą. O jei virtuvės fasado medinės durelės pasendinsite taip gal pradėsite kurti eklektikos stiliaus liftą.

\"mediniaiJei lofto miegamajame trūksta jaukumo gal ant sienų pakabinti natūralaus uosio medinius skydus ar pagaminti imitacinius „balkius“? Viskas priklauso nuo jūsų.

Atminkite, kad niekas taip nedera prie plieninių interjero konstrukcijų kaip medis ir medinės detalės. Jis išryškina geriausias šio metalo savybes, pabrėžia modernumą, ir nepaverčia jūsų namų milžiniška stiklo ir metalo konstrukcija, kuri kartais gali priminti kosminį laivą.

Taigi, ar mediniai baldai lofte yra interjero klaida? Tikrai ne, moderniame interjere savo vietą puikiausiai gali rasti ir mediniai baldai. Jei norite loftą paįvairinti šiais baldais tai galite drąsiai daryti, nebijodami būti nemadingi ar nesuprati. Be to, viskas priklauso tik nuo to, kaip įsivaizduojate, kokioje erdvėje jausitės geriausiai. Juk namai tai vieta, į kurią visada norime sugrįžti.

Pasitarkite su savo dizaineriu ir jis jums patars kokiais mediniais baldais ar medinėmis detalėmis sušildyti jūsų lofto interjerą.

Nemokama baldų dizainerio konsultacija Sužinok mūsų baldų pasiūlymo kainą Rekomenduok draugui

 

Interjero idėjos

Patarimai

Baldų galerija

Jūsų atsiliepimai

Aplankėme daug parduotuvių ir salonų bet taip ir neradome patinkančio baldo ir už gerą kainą. Draugė pasiūlė, apsilankyti pas ellin, likome patenkinti dizainerio pasiūlymų, ir gera kaina, dabar žinome kaip sutaupyti laiko.

 

Miglė

Our website is protected by DMC Firewall!