Naudingi patarimai

Kaip skaičiuojame virtuvės baldų kainą?

Žinome, kad virtuvės baldų kaina yra labai svarbus aspektas užsisakant baldus. Mes vadovaujamės geros kainos principais kurie yra neatsiejami nuo kokybės ir dizaino. Mes projektuojame ir gaminame nestandartinius virtuvės baldus todėl kainos yra individualios. Bendrais bruožais apibūdinsime virtuvės baldų kainos sudėtines dalis.

Mediniai baldai lofte stiliaus klaida ar būtinybė

Mūsų namai – mūsų tvirtovė. Čia mes ilsimės, pabėgame nuo gatvės šurmulio, slepiamės nuo aplinkinių, kai norime pabūti vieni. Todėl namų interjerui skiriamas itin didelis dėmesys. Juk niekas nenori gyventi namuose, kurie nėra mieli širdžiai.Dažniausiai namų stilius priklauso nuo mūsų asmenybės, skonio, gyvenimo būdo ir kitų faktorių. Vieni renkasi jaukų prancūzišką interjerą, kiti minimalistinį, modernų dizainą. Tačiau kas būtų jei šiuos du, iš pirmo žvilgsnio, visiškai skirtingus interjerus sujungsime į vieną? Kičas?

Mediniai baldai visiems pasiilgusiems natūralumo

Pastaraisiais metais daugelyje gyvenimo sričių atsigręžiamą į ekologiją, natūralius produktas. Tiek rinkdamiesi maistą atkreipiame dėmesį į produktus be konservantų ar net pradedame auginti savus pomidorus ant palangės. Tiek rinkdamiesi aprangą atkreipiame dėmesį į natūralius pluoštus. Vėl mastoma, jog geriau turėti vieną gerą daiktą, nei daug šlamšto. Tokios pat tendencijos neaplenkia ir interjero bei baldų dizaino.

Patogios ir funkcionalios virtuvės planavimo paslaptys arba kur namuose verda gyvenimas?

Niekas turbūt nesiginčys, kad virtuvė viena svarbiausių mūsų erdvių namuose. Čia mes daug bendraujame su namiškiais ir artimaisiais, čia verda gyvenimas. Jei senovėje namų centras būdavo židinys, tai šiandien neabejotinai virtuvė.

Tradicijomis ir prabanga alsuojantis karalienės Viktorijos laikų interjeras

Sakoma, kad mada nuolatos sukasi ratu, kas prieš kelis dešimtmečius buvo užmiršta ir nukišta į tamsiausią sandėliuko ir spintos kampą, šiandien karaliauja ant aukštosios mados podiumų. Panaši situacija ir su namų interjero tendencijomis. Šiuo metu Lietuvoje galima pastebėti grįžtantį susižavėjimą praeities stiliais kuris buvo užvaldęs pasaulį dar XIX–XX a.

Natūralus medis moderniame minimalizme

Natūralus medis spinduliuoja šilumą ir yra vertinamas kaip puiki medžiaga baldams. Tai ekologiška, išliekamąją vertę turinti medžiaga, iš kurios pagaminti baldai nekenkia nei aplinkai, nei žmogui. Nors modernus minimalizmas laikomas steriliai švariu ir šaltu, tačiau natūralus medis ir mediniai baldai puikiai randa savo vietą ir šio interjero stiliaus būstuose. Bet apie viską iš pradžių.

Minimalizmas – tai meno judėjimas, išpopuliarėjęs 1960-ųjų pabaigoje ir atkreipęs dėmesį į Japonijos kultūrą, kuri žavėjo dizainerius tiesiomis, švariomis linijomis ir paprastais erdvių sprendimais.

Medinių baldų pradžiamokslis: kaip išsirinkti kokybiškus baldus?

Šiandien nuo medinių baldos pasiūlos kiekvienam gali apsisukti galva, tačiau kaip išsirinkti kokybiškus, ne vienerius metus tarnausiančius baldus? Į kokias savybes baldo charakteristikas reikia atkreipti dėmesį, kad nenusipirktumėte katės maiše?

Viduržemio jūros šalių interjero stilius – baldai pagal jūsų atostogas

Paprastas ir lengvas, jokios prabangos – taip trumpai apibūdinamas Viduržemio jūros šalių interjeras. Pietinių Europos šalių pakrantės, nuostabi gamta ir nesibaigianti vasara darė įtaką šilto, gyvybingo ir subtilaus interjero stiliaus atsiradimui.

Plevėsuojančios užuolaidos, ryškios spalvos, mediniai baldai, jaukumas, romantika alsuojantys miegamojo baldai, ir nuolatos ore skraidanti atostogų dvasia – Viduržemio jūros šalių interjero stilius.

Medinių baldų priežiūra paprastai

Kiekvienuose namuose yra ne vienas medinis baldas – stalai, kėdės, lovos, spintos, indaujos, komodos. Tai baldai be kurių sudėtinga išsiversti ir kurie užtikrina jog namai bus jaukūs ir šilti.Tačiau norint, jog mediniai baldai tarnautų ilgai reikia žinoti kaip tinkamai juos prižiūrėti. Tai nėra branduolinės fizikos uždavinys,  reikia žinoti keletą esminių taisyklių. Todėl bendrais bruožais aprašysime maža dalelę kaip paprastai prižiūrėti medinius baldus.

Interjero sprendimai mažoms erdvėms: vonia ir miegamasis

Toli gražu ne visi galime pasigirti, kad gyvename name ar erdviame bute. Daugumoje butų, ypač senos statybos, miegamieji ir vonios kambariai būna maži, o norint juos gražiai apstatyti ir dekoruoti reikia ėdėti nemažai pastangų, kurios ne visada atneša norimą rezultatą. Taigi, ką daryti, kad net mažas miegamasis ar vonia taptų mieli ir jaukūs kiekvienam iš mūsų?

Nemokama baldų dizainerio konsultacija Sužinok mūsų baldų pasiūlymo kainą Rekomenduok draugui

 

Interjero idėjos

Patarimai

Baldų galerija

Jūsų atsiliepimai

Aplankėme daug parduotuvių ir salonų bet taip ir neradome patinkančio baldo ir už gerą kainą. Draugė pasiūlė, apsilankyti pas ellin, likome patenkinti dizainerio pasiūlymų, ir gera kaina, dabar žinome kaip sutaupyti laiko.

 

Miglė

DMC Firewall is a Joomla Security extension!