Stalviršiai

VIRTUVĖS STALVIŠIS

Stalviršis viena iš pagrindinių virtuvės sudedamųjų dalių. Ellin projektuotojai turi patirties dirbant ne tik su LMDP laminuotos medžio drožlių plokštės stalviršiais bet ir su lieto akmens, natūralaus medžio, natūralaus akmens stalviršiais.

Individualiai pagal kliento biudžetą Pas mus rasite tokio tipo stalviršius:

  • Mediniai stalviršiai, (ąžuolas, uosis, alksnis, beržas ir kita)
  • Natūralus akmens stalviršiai (granitas, dirbtinas akmuo ir kita),
  • Laminuotos medžio drožlių plokštės stalviršiai
  • Kitų medžiagų stalviršiai

LAMINATO STALVIŠIS

Mūsų laminuoti stalviršiai gali suteikti funkcionalumo ir įdomumo bet kokio dydžio virtuvei. Mes dirbame tik su kokybiškais austriškais ar vokiškais stalviršiais.

Mūsų dizaineriai padės sukurti jaukią ir elegantišką aplinką. Pas mus yra stalviršių kiekvienam biudžetui. Stalviršių raštų ir spalvų pasirinkimas yra labai platus. Čia visada išsirinksite gražiausią raštą ir spalvą tinkančia jūsų virtuvei.

Šiuolaikiniai laminuoti stalviršiai yra daug pažengę. Kokybiški stalviršiai gaminami naudojant didelio tankio medienos drožlių plokštės pagrindą ant kurios klijuojamas kokybiškas aukšto slėgio laminatas.

Laminuoti stalviršiai yra praktiški yra savaip unikalus. Galimybė rinktis yra neribota.

Norite sužinoti daugiau, užsiregistruokite dizainerio konsultacijai. Arba apsilankykite pas mus.


NATŪRALAUS MEDŽIO STALVIRŠIS

stalvirsis uosinis_virtuvesGaukite aukščiausios kokybės medinius virtuvės stalviršius tiesiai iš gamintojo geriausiomis kainomis. Mūsų stalviršiai yra geriausios kokybės ir už konkurencingas kainas, todėl galite sutaupyti gaminant virtuvę pas mus.

Mes turime įvairų medienos rūšių, ąžuolo, uosio, beržo, alksnio, pušies kurie atitinka visus reikalavimus.

ellin mediniai virtuvės stalviršiai kruopščiai pagaminti naudojant tvirtą medį siekiant užtikrinti maksimalų stiprumą. Natūrali mediena yra populiari netik prie klasikinio interjero bet ir prie modernaus. Kadangi medis yra natūrali medžiaga, medžio masyvo stalviršis su laiku suteiks savotiško grožio.

Mediniai stalviršiai suteikia šilumos. Medinis stalviršis yra ekologiškas produktas, tai ypač aktualu žmonėms kurie yra jautrūs įvairiems alergenams.

Medžio masyvo stalviršius tinkamai prižiūrint jie gali tarnauti ilgą laiką.


GRANITO STALVIRŠIS

Granito stalviršis pagerina virtuvės išvaizdą ir suteikia kitokią virtuvės patirtį. Natūralaus akmens paviršius pasižymi funkcionalumu, higiena ir savo natūraliu grožiu. Poliruoto granito stalviršiai yra iškarto atpažįstami, jie yra patvarūs, juos paprasta prižiūrėti ir tai gali tęstis visą gyvenimą.

Jie atrodo brangūs tačiau, bet mes turime dirbant su patikimais specialistais, galime pasiūlyti įsigyti geromis kainomis. Visada pasiūlysime nuostabių, įvairių, spalvų ir stilių aukštos kokybės natūralaus akmens stalviršių.

Mes dirbame su geriausiais Lietuvos akmens apdirbėjais todėl galime pasiūlyti virtuvės stalviršius geromis kainomis.

Prašome susisiekti su mumis ir sužinosite kokių naujausių spalvų turi mūsų partneriai.


KITI STALVIRŠIAI


Stalviršių pasirinkimas yra labai įvairus todėl apie savo norus papasakokite mūsų dizaineriui. Jis padės suderinti metalinį stalviršį prie jūsų interjero, ar bet kokį kitą (plytelių, dirbtino akmens ir kita).

Nemokama baldų dizainerio konsultacija Sužinok mūsų baldų pasiūlymo kainą Rekomenduok draugui

 

Interjero idėjos

Patarimai

Baldų galerija

Jūsų atsiliepimai

Aplankėme daug parduotuvių ir salonų bet taip ir neradome patinkančio baldo ir už gerą kainą. Draugė pasiūlė, apsilankyti pas ellin, likome patenkinti dizainerio pasiūlymų, ir gera kaina, dabar žinome kaip sutaupyti laiko.

 

Miglė

DMC Firewall is developed by Dean Marshall Consultancy Ltd