Ellin Mediena

Kaip išsirinkti tinkamą medį jūsų baldams ir interjerui?

Sveikiname, kad renkatės s natūralias medžiagas. Medis visada yra unikalus, ir skirtingas tai vienas iš privalumų kodėl verta rinktis medį. 

alt

Gaminant baldus iš natūralių medžiagų labai svarbu pirkti tik kokybišką medieną. Todėl mes kruopščiai atsirenkame tiekėjus. Pirkdami visas medžiagas laikomės ellin kokybės, kainos ir dizaino politikos.

Ąžuolas tai laiko patikrintas kietmedis jis žinomas dėl savo patvarumo ir universalumo. Ąžuolo spalvos priklausomai nuo augimo vietos gali būti nuo šviesios spalvos iki rudos spalvos. Ąžuolas pasižymi stambiomis rievėmis. Kaip ir kiti greit absorbuojantys medžiai ąžuolas turi savybę patamsėti. Todėl laikui bėgant ši medžio rūšis atskleidžia naują savo grožį

Beržas pasižymi šviesia, baltai gelsva, ar šiek tiek rausva spalva. Beržo raštas yra neryškus su tiesiomis rievėmis. Pagal kietumą yra vidutinio kietumo medis. Tačiau pasižymi geromis akustinėmis savybėmis.

Uosio medis varijuoja nuo šviesios iki rudos spalvos. Spalvos priklauso nuo pjovimo vietos ir būdo. Mediena turi labai ryškią metinių rievių tekstūrą. Mediena pasižymi geresniu stabilumu negu kitos medžių rūšys. Gerai apdirbama, priklausomai nuo džiovinimo technologijos, gali raudonuoti (priklausomai nuo sąlyčio su vandeniu) Uosis pasižymi elastingumu.

Natūralus medis nepriklausomai nuo jo rūšies visada tūrės kažką savo. 

Tik natūralus medis visada įdomiai atrodo prie įvairių stilių, pradedant klasika ir baigiant individualiomis detalėmis kurios suteikia natūralumo, ir kuria vertę.

O jeigu nežinote koks medis tiks  labiausiai tai nepergyvenkite mūsų dizaineriai pasiūlys geriausią medį jums, tinkanti pagal jūsų biudžetą ir idėjas. Visada esame atviri naujoms idėjoms ir medžiagoms.

{morfeo 11}

*Nuotraukos atvaizdas kompiuteryje ir tikrovėje pagaminti baldai gali skirtis

Nemokama baldų dizainerio konsultacija Sužinok mūsų baldų pasiūlymo kainą Rekomenduok draugui

 

Interjero idėjos

Patarimai

Baldų galerija

Jūsų atsiliepimai

Aplankėme daug parduotuvių ir salonų bet taip ir neradome patinkančio baldo ir už gerą kainą. Draugė pasiūlė, apsilankyti pas ellin, likome patenkinti dizainerio pasiūlymų, ir gera kaina, dabar žinome kaip sutaupyti laiko.

 

Miglė

DMC Firewall is a Joomla Security extension!