virtuves baldai

Virtuvės baldai

MES GAMINAME INDIVIDUALIUS VIRTUVĖS BALDUS PAGAL UŽSAKYMĄ.

Virtuvės baldai turi ilgai tarnauti, būti praktiški, ir gražūs. Pas mus nėra standartinių kolekcijų, tik mes galime pasiūlyti individualius medžiagų, spalvų, formų stilių virtuvės baldus. Virtuvės baldai vieni svarbiausių baldų namuose, nes čia praleidžiate didžiąją dalį savo laiko. Nenuostabu, kad virtuvė turi vis daugiau naujų funkcijų. Kiekvienas šeimos narys virtuvėje randa papildomų funkcijų, ar tai būtų TV žiūrėjimas, ar namų darbų darymas, ar šiaip smagios akimirkos kartu. Kai tiek daug reikalaujama iš virtuvės baldų, virtuvės dizainas tampa labai sudėtinga užduotimi.


MES TURIME LAIKO IŠKLAUSYTI JUS IR RASTI GERIAUSIUS SPRENDIMUS JŪSŲ VIRTUVEI

Pradėsime nuo tai kas jums svarbiausia. Štai kodėl pirmiausiai jūs turite kreiptis į ellin baldus. Sužinoję jūsų pageidavimus, svajones ir galimybes, ellin projektuotojai nupieš virtuvės eskizą.

Apsitarsime pagrindinius virtuvės baldų aspektus, tai yra pagal jūsų norimas virtuvės baldų funkcijas parinksime:

  • Pagal jūsų namus ieškosime jums tinkamo virtuvės baldų dizaino ir išskirtinumo. Ar tai būtu klasikinė ar Provanso stiliaus virtuvė ar kita, tik mes rasime geriausiai tinkantį virtuvės baldų stilių. Galėsime pasiūlyti valgomojo stalų bei kėdžių.
  • Virtuvės fasadus, siūlome rinkti iš natūralaus medžio, uosio, ąžuolo, pušies ar kitą. Medžio faneruotę. Įvairių spalvų dažytus fasadus (MDF), laminuotų drožlių plokščių (LMDP) ar kitą.
  • Tinkamą stalviršį, medinį, dirbtino akmens, aukšto slėgio laminuotą (HPL) 
  • Kokybiškus ir šiuolaikiškus baldinius mechanizmus (furnitūrą)  
  • Pagal jūsų biudžetą galėsite pasirinkit Virtuvės priedus, kriaukles, plautuves, buitinę techniką

Tikri profesionalai patars kaip racionaliau ir geriau įgyvendinti jūsų virtuvės baldų viziją.


PROFESIONALUS DIZAINERIS = PROFESIONALUS PROJEKTAVIMAS

Pagal eskizą bus rengiamas ir derinamas virtuvės baldų projektas. Gerai parengtas baldų projektas gali užtikrinti, patogumą funkcionalumą, dizainą ir gerą virtuvės baldų kainą. Kai projektas padarytas pagal jus ir šalių patvirtintas baldai perduodami specializuotai gamybai.


VIRTUVĖS BALDAI PRIKLAUSOMAI NUO INDIVIDUALUMO PAGAMINAMI PER 4-6 SAVAITES.

Gamyboje naudojame tik kokybiškas medžiagas. Gamybos specializacija medžio srityje suteikia galimybės geriau įgyvendinti sudėtingesnius projektu. Pagaminus virtuvės baldus informuosime jus ir susitarsime dėl baldų montavimo surinkimo dienos. Įmonėje vadovaujamės ellin politika, tai mums padeda užtikrinti kokybę, dizainą ir gerą kainą.. Mes visada stengiamės sukurti gerą dizainą, aukščiausią kokybę ir geriausią kainą.

Nepraleiskite progos įsigyti kokybiškus virtuvės baldus išsimokėtinai

Paskubėkite siūlome geriausias rinkoje išsimokėtinas sąlygas perkant mūsų baldus, ar priedus virtuvei.


GARANTINIS IR POGARANTINIS APTARNAVIMAS

Virtuvės baldams suteikiame 24 mėn garantija, virtuvės furnitūrai iš firmos blum net 15 metų. Garantinio laikotarpio metu atsiradus nesklandumams susisiekite su mumis ir mes susitarsime kaip išspręsti jūsų nesklandumus susijusius su virtuvės baldais.. daugiau


View the embedded image gallery online at:
http://ellin.eu/baldu-galerija/virtuves-baldai#sigProId9485fcee3a

Nemokama baldų dizainerio konsultacija Sužinok mūsų baldų pasiūlymo kainą Rekomenduok draugui

 

Interjero idėjos

Patarimai

Baldų galerija

Jūsų atsiliepimai

Aplankėme daug parduotuvių ir salonų bet taip ir neradome patinkančio baldo ir už gerą kainą. Draugė pasiūlė, apsilankyti pas ellin, likome patenkinti dizainerio pasiūlymų, ir gera kaina, dabar žinome kaip sutaupyti laiko.

 

Miglė

DMC Firewall is developed by Dean Marshall Consultancy Ltd