darbo baldai

Darbo kambario baldai

Vertinantiems kokybę ir ilgaamžiškumą siūlome užsisakyti darbo kambario baldus pas mus. Mes gamindami baldus vadovaujamės kokybės, dizaino ir kainos politika. Tai padeda baldus pagaminti išskirtinius.

Darbo kambarys tai vieta kai norisi ramiai apsvarstyti svarbius sprendimus, apgalvoti finansinius klausimus. Apmokėti sąskaitas, o gal ramiai pasislėpti ir pailsėti. Čia galite atlikti namų darbus ar tiesiog leisti laisvalaikį. Priimti svečius, pratęsti svarbius klausimus jūsų aplinkoje. Mūsų sukurti ir pagaminti stalai, spintelės, knygų lentynos puikiai tiks jums.

Pasidarykite jaukų, įkvėpianti aukštesniems tikslams namų biurą.

Tokie baldai tiks net ir pagrindiniame biure bet ir namuose. Su mūsų sukurtais baldais galite pakeisti savo nuotaiką,mąstymą, stilių . Mediniai darbo kambario baldai idealiai gali papildyti ir miegamojo ar svetainės baldus savo funkcijomis.

Darbo kambario balduose galėsime panaudoti daug dizaino elementų. Pradedant filinguotomis durelėmis ir baigiant spalvomis. Svarbu, kad individualiai gaminant baldus jūs galite baldus derinti prie esamų stilių. Profesionalus dizaineris patars kaip geriau suplanuoti ir išdėstyti darbo kambario baldus. Mūsų baldų privalumai tai kad baldai kuriami ir gaminami individualiai prie jūsų erdvės ir jūsų charakterio.

Nemokama baldų dizainerio konsultacija Sužinok mūsų baldų pasiūlymo kainą Rekomenduok draugui

 

Interjero idėjos

Patarimai

Baldų galerija

Jūsų atsiliepimai

Aplankėme daug parduotuvių ir salonų bet taip ir neradome patinkančio baldo ir už gerą kainą. Draugė pasiūlė, apsilankyti pas ellin, likome patenkinti dizainerio pasiūlymų, ir gera kaina, dabar žinome kaip sutaupyti laiko.

 

Miglė

DMC Firewall is developed by Dean Marshall Consultancy Ltd