Apie ellin baldus

ellin Filosofija

Ačiū, kad apsilankėte ellin puslapyje. Mes tikimės, kad čia rasite įkvėpiančių idėjų sau. Arba maloniai lauksime jūsų savo kūrybinėje dirbtuvėje. Jeigu norite nemokamos profesionalaus dizainerio konsultacijos (!) prašome registruotis čia.  Su ellin jūs galite sukurti savo svajonių baldus iš natūralaus medžio.

Kurdami ir gamindami baldus vadovaujamės ellin kokybės, dizaino, ir kainos politika, taip galime kurti klientams vertę.

ellin baldai tai komanda profesionalų, projektuojanti, gaminanti ir prekiaujanti baldais. ellin siūlo visa paketą paslaugų padėsiančių sklandžiai įgyvendinti jūsų sumanymus. (pradedant jūsų idėja ir baigiant pogarantiniu aptarnavimu). Norėdami sužinoti daugiau apie ellin paslaugas spauskite čia.


ellin koncepcija

Laiko patvirtinta, kad tik asmeninis kūrimas yra geriausias ellin klientams. Ko negalima pasakyti apie daugelį Lietuvos baldininkų. Keista tačiau daugelis baldininkų siūlo standartinius pasiūlymus už individulių sprendimų kainą. Pasitelkus geriausias baldų tradicijas ir šiuolaikines galimybes gaminame kokybiškus baldus. Mes seniai tai supratome ir sukūrėme atskirą prekės ženklą kuris garantuoja individualumą tai ellin.

Ellin siūlo daugiau negu pasigaminti baldus pagal jus ir jūsų poreikius asmeniškai. Mes dirbame kartu su jumis kad gautumėte malonią patirtį įsigyjant  baldus.

Mums patinka dirbti aiškiai ir sklandžiai. Mums svarbu, kad kiekviena šalis žinotų ko nori viena iš kitos.


ellin kokybė

Ellin kokybė tai svarbi kiekviena detalė mūsų bendravime. Ellin kokybė apima visus įmonės sektorius nuo aptarnavimo iki gamybos ir finansų. Mes įsitikinome, kad reikia skirti pakankamai dėmesio ir finansams ir kitoms veiklos sritims. Pasekmės gali kainuoti mums ir mūsų klientams.

Gamindami medinius baldus ellin kruopščiai renkasi tiekėjus kurie gali užtikrinti geriausią kokybę. Mes turime visą būtina medžio apdirbimo įrangą, tačiau mums svarbiausia mūsų žmonės ir jų patirtis. Mes nuolat ieškome būdu kaip gerinti šias sritis.

ellin klientai nėra „pinigų maišas“ jie yra mūsų partneriai, idėjų generatoriai, jie yra mūsų tobulėjimo variklis, jie yra viskas. Norėdami sužinoti, ką klientai kalba apie mus spauskite čia


ellin profesionalai tai dar daugiau vietos jūsų fantazijai

Ellin konsultantai, dizaineriai pirmiausiai ieško galimybių kaip išspręsti problemas. Pasitikėdami mūsų darbuotojų profesionalumu visada rasite įdomių idėjų sau  ir individualų sprendimą tinkanti jums. Visi ellin konsultantai apmokomi įmonės viduje ar  siunčiami į mokymus už įmonės ribų.


ellin baldų gamybos įvairovė

ellin baldai tai neribotos galimybės mes nekuriame pagal vieną „kurpę“ pas mus visi pasiūlymai yra nestandartiniai ir unikalūs, nes tokie esate jūs.

Pasirinkę ellin baldus jūs galėsite būti ramūs dėl savo baldų. ellin baldų stilių įvairovę riboja tik Jūsų fantazija. Galime pagaminti klasikinius, modernius, modernios klasikos ir daugelį kitų stilių ir epochų baldus.

Su savo partneriais siūlome ir kitus baldų komponentus ir aksesuarus atitinkančius jūsų pageidavimus. Norite sužinoti daugiau spauskite čia.

Ellin dirba tik apmokyti ir profesionalūs staliai meistrai ir montuotojai. Jiems visada keliami aukščiausi reikalavimai. Todėl galėsite būti ramūs dėl baldų kokybės. Mūsų montuotojai po savęs visada susitvarko taip kad savo baldus galėsite naudotis iškarto.

Nemokama baldų dizainerio konsultacija Sužinok mūsų baldų pasiūlymo kainą Rekomenduok draugui

 

Interjero idėjos

Patarimai

Baldų galerija

Jūsų atsiliepimai

Aplankėme daug parduotuvių ir salonų bet taip ir neradome patinkančio baldo ir už gerą kainą. Draugė pasiūlė, apsilankyti pas ellin, likome patenkinti dizainerio pasiūlymų, ir gera kaina, dabar žinome kaip sutaupyti laiko.

 

Miglė

DMC Firewall is developed by Dean Marshall Consultancy Ltd